Przejdź do treści
Kancelaria radcy Świdnica

Szkolenia

Bogata oferta szkoleń dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania klienta, z możliwością wyboru tematyki oraz zakresu informacji, skierowana do przedsiębiorców, a także jednostek sektora publicznego.

Radca prawny dr Grzegorz Zalizowski

Szkolenia z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, prawnych aspektów działania administracji publicznej i samorządu terytorialnego

Posiadam doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin prawa, a także stopień doktora nauk prawnych. Podczas szkoleń dzielę się swoją wiedzą i pasją, przekazując moim słuchaczom praktyczne informacje, a także zagadnienia i aspekty prawa niezbędne do prowadzonej przez nich działalności lub wykonywanej pracy.Każde szkolenie jest przygotowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, w oparciu o wcześniejsze konsultacje i przeprowadzony wywiad. Dzięki temu podczas szkoleń przekazuję wiedzę, której faktycznie oczekuje i potrzebuje klient, a także pomagam w szukaniu rozwiązań realnych problemów, z którymi na co dzień spotyka się przedsiębiorca lub pracownik.

Prowadzę szkolenia głównie z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, a także prawnych aspektów działania administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego.

Wszystkie szkolenia są organizowane w sposób kompleksowy, z zapewnieniem niezbędnych materiałów i pomocy dydaktycznych. Podczas szkoleń dokładam wszelkich starań, aby wiedza została przekazana w sposób interesujący i wyczerpujący, a przede wszystkim zrozumiały dla słuchaczy.